Zaparkuj na Luzie

mic

Masz dość ciężkiej pracy? Męczy Cię ciągłe wkuwanie naukowych regułek? Czujesz wszechobecną nudę? Mamy doskonały środek na te problemy - wrzuć z Radiem Park na popołudniowo-wieczorny luz.

Włącz radio, poziom głośności dla komfortu odbioru (swego i Twoich sąsiadów), podnieś o kilka decybeli w górę i zaszalej maksymalnie dzięki najlepszym muzycznym propozycjom serwowanym zarówno na 93,9 FM jak i w Internecie! W programie usłyszycie wszystko to, co w muzyce najlepsze, stawiamy na świeże klubowe brzmienia z domieszką r'n'b, a także na sprawdzone hity z list przebojów. Ponadto na życzenie słuchaczy odgrzewamy doskonałe przeboje z gatunków dance, eurodance, house, pop sprzed lat kilku i kilkunastu.

Oczywiście nasi słuchacze aktywnie pomagają DJ'owi w wyborze najlepszych nagrań sugerując swoje ulubione przeboje poprzez SMSy i maile. Dynamika, pozytywne wibracje i potężna dawka humoru oto wyznaczniki audycji Zaparkuj na luzie! Do tego dla spotęgowania doznań dorzucamy najlepszą muzykę i tysiące pozdrowień, pozdrówek, życzeń, słodkości, cukierków, ciasteczek, malinek i wszechobecnych całusów w wersji mini i maxi :)

Buziaki rozdaje i oczywiście mhhh... przyjmuje, muzykę zestawia i miksuje, za konsoletą tańczy, śpiewa i wariuje DJ Michał A. ... i niczego nie brakuje! Nie brakuje też pozdrowień SMS-owych i mailowych, przez 4 godziny nasi słuchacze korzystają z numeru SMS i skrzynki mailowej: luz@radiopark.com.pl.

Aby nadać pozdrowienia, wyślij SMS o treści PARK.LUZ i wpisz kilkanaście miłych słów, które chcesz przekazać wybranym osobom na numer 72601. Koszt SMS-a 2,46 z VAT. Podobnie możesz uczynić poprzez skrzynkę mailową: luz@radiopark.com.pl

Jak zwykle mamy też coś dla tych, którzy lubią wygrywać, są odważni i czują w sobie przysłowiowego "bluesa" - konkursy telefoniczne, zabawy SMS i zaproszenia do najlepszych klubów z naszego regionu.

Zapraszamy na nasz fanpage na facebook'u:

https://www.facebook.com/zaparkujnaluzie

Kluby, do których aktualnie rozdajemy zaproszenia to:

DISCOPLEX A4 (Pietna k/Krapkowic)

MAGIC (Krzyżanowice k/Raciborza)

ACROPOLIS (Pokrzywnica)

SNAKE (Zdzieszowice)

FERRE (Kamień Śląski)

 

Najbliższe audycje

Top