Randka w Parku

mic

Szukasz swojej drugiej połowy i pragniesz być szczęśliwy? My Ci w tym pomożemy. Na randce… w Parku oczywiście. Lekarze ludzkich serc odnajdą antidotum nawet na najcięższe „przypadki”.

Nasz specjalista od spraw trudnych Michał Andruszko swoim niebanalnym optymizmem i ciętym językiem rozweseli każdą smutną duszę. Natomiast szalona, ale jakże szczera Justyna Stochaj zostanie twoim osobistym doradcą. Nasz humor i porady pomogą Ci znaleźć ciekawe osoby lub towarzysza nawet na całe życie.

Liczne konkursy, pogawędki nie zawsze na serio, dobra zabawa, moc atrakcji i niezapomniane przeżycia to wszystko i wiele więcej zapewniamy na okres wakacji od poniedziałku do czwartku o godzinie 22:00. Nie korzystaj z randkowych portali internetowych… posłuchaj radiowych specjalistów a na pewno nie pożałujesz...

 

 

Wyślij SMS pod nr 73601 o treści PARK.RANDKA z informacją o sobie i swoich oczekiwaniach wobec partnera i strzel sobie dawkę miłości!! /Koszt sms to 3,66 zł/

Przegapiłeś numer ciekawej oferty? Zdobądź kod i wejdź na ogłoszenia randki

Wyślij SMS pod nr 74567 o treści RANDKA /Koszt sms to 4,92 zł/. Poczekaj na kod zwrotny i wpisz go w rubrykę na w/w stronie Na stronie publikujemy jedynie ogłoszenia dotyczące osób pełnoletnich, oferty poważne. Nie pośredniczymy w erotycznych kontaktach. 

 

Dane kontaktowe:

Randka w Parku

Prowadzący: Michał Andruszko, Justyna Stochaj

SMS 73601 Hasło: PARK.RANDKA

mail antena: studio[@]radiopark.com.pl

DJ: m.andruszko[@]radiopark.com.pl

tel.: 077/ 482 12 12

Najbliższe audycje

Top