Park Party

mic

Jest sobota, weekend w pełni tylko czegoś tu brakuje. Czego? No właśnie - dobrej, imprezowej muzyki! I tu z pomocą przychodzi radiowe Party na antenie Radia Park.

Jedziesz autem na imprezę, robisz "domówkę" z przyjaciółmi? Włącz się na Party w Parku! W każdą sobotę muzyka, która porywa do tańca i pozwala na weekendowe szaleństwa. Taneczne lata 80-te, do tego niezapomniane przeboje eurodance rodem z lat 90-tych i jak zawsze topowe nowości z list przebojów - to wszystko i wiele wiele więcej w każdą sobotę już od 20:00. Na wspólne radiowe party zaprasza Damian Cebula, który każdą imprezę na pewno rozhula. 

 

Co tydzień w programie moc radiowych pozdrowień, szalone, niekonwencjonalne konkursy telefoniczne i przede wszystkim solidna dawka weekendowych dźwięków. Jak wiadomo, weekend kieruje się swoimi prawami stąd nieoczekiwane zwroty w naszej audycji od muzyki pop przez dance aż po rock'n'roll i imprezowe perełki dobre na każdą okazję. Poczuj prawdziwą gorączkę sobotniej nocy z Radiem Park, słuchaj nas także w internecie!

W czasie audycji dostępny numer SMS 72601 w treści na początku koniecznie musi się znaleźć hasło PARK.PARTY, jak również mail: party@radiopark.com.pl.

Stałym, cieszącym się ogromnym zainteresowaniem punktem audycji są radiowe relacje z Discoplexu A4, których posłuchać można od 23:00 właśnie w programie Park Party. Nad technicznym zapleczem transmisji czuwa niezastąpiony Damian Cebula zwany pieszczotliwie przez zasłuchane kobiety Dambo :)

 

Dane kontaktowe: 

Park Party

prowadzący Damian Cebula

SMS 72601 treść PARK.PARTY

mail DJ: d.cebula@radiopark.com.pl, party@radiopark.com.pl

telefon: 077/ 482 12 12 

 

Najbliższe audycje

Top